نحوه ی به روز رسانی Joomla
چـقـدر مفـید بـود ؟

 

نحوه ی به روز رسانی Joomla

 

جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که در چهارچوب یک نرم افزار تحت وب به صورت مستقل کار می کند و به زبان پی اچ پی نوشته شده است. این سیستم برای افرادی طراحی شده است که خیلی در طراحی وب سایت حرفه ای نیستند اما می خواهند وب سایتشان ظاهر خوبی داشته باشد. با به روز رسانی به موقع این سیستم می توانید از ویژگی های جدید آن کاملا بهره ببرید. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه جوملا را به روز رسانی کنید.

 

مراحل :

نحوه ی به روز رسانی joomla irnab ir نحوه ی به روز رسانی Joomla

گزینه دانلود

  1. نسخه ی فعلی جوملا خود را بررسی کنید. نسخه ی جوملا در گوشه ی سمت راست منوی administration جوملا قرار دارد.
  2. هر نسخه ی به روز رسانی که بعد از نسخه ی شما ارائه شده است را دانلود کنید. شما می توانید پچ های به روز رسانی را در وب سایت JoomlaCode.org پیدا کنید. فایل ها به صورت zip می باشند.

    5c233983668bb نحوه ی به روز رسانی joomla irnab ir نحوه ی به روز رسانی Joomla

    خارج سازی فایل

  3. فایل ها را در کامپیوتر خود از حالت فشرده خارج کنید. برای این کار به یک نرم افزار unzipping مناسب با کامپیوتر خود یا یک ابزار unzipping آنلاین احتیاج دارید. ویندوز XP و نسخه های بعد از آن, هم چنین اکثر نسخه های Mac OS X برای unzip کردن فایل ها یک ابزار پیش فرض دارند.
5c233983cb05a نحوه ی به روز رسانی joomla irnab ir نحوه ی به روز رسانی Joomla

گزینه package file

  1. با استفاده از پروتکل انتقال فایل (FTP) فایل ها را در سرور وب خود آپلود کنید. فایل های جدید به صورت خودکار روی فایل های قدیمی باز نویسی می شوند.

 

منبع : نحوه ی به روز رسانی Joomla


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *