نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل
چـقـدر مفـید بـود ؟

 

نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل

 

SlideShark به شما این امکان را می دهد تا از طریق دستگاه های iOS از جمله آیپد و آیفون, ارائه های حرفه ای خود را هر کجا و هر زمان به اشتراک بگذارید. همه ی کاری که لازم است انجام دهید این است که فایل های PowerPoint خود را در SlideShark آپلود کنید و آنها را پخش کنید.

آپلود فایل ها در SlideShark بسیار ساده است و شما می توانید این کار را از طریق یک برنامه ی کلود مانند Dropbox و یا از طریق ایمیل خود انجام دهید.

 

مراحل :

  1. برنامه ی Mail را راه اندازی کنید. برای این کار روی آیکون این برنامه ضربه بزنید.
نحوه ی آپلود فایل های powerpoint در slideshark با استفاده 2 irnab ir نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل

ایمیل

  1. ایمیل را با فایل PowerPoint باز کنید. در صندوق پستی ایمیل خود جستجو کنید و ایمیلی که حاوی فایل PowerPoint است را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید. ایمیل بارگیری خواهد شد, و خواهید دید که فایل PowerPoint به ایمیل پیوست شده است.
5be682c63d8e7 نحوه ی آپلود فایل های powerpoint در slideshark با استفاده 2 irnab ir نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل

فایل پاورپوینت

  1. فایل را باز کنید. روی فایل PowerPoint ضربه بزنید. اکثر برنامه های email از فایل های ارائه شما پشتیبانی می کنند. در این صورت محتوای آن را روی صفحه مشاهده خواهید کرد.
5be682d92c822 نحوه ی آپلود فایل های powerpoint در slideshark با استفاده 2 irnab ir نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل

SlideShark

  1. SlideShark را باز کنید. روی صفحه ضربه بزنید تا نوار ابزار نمایش داده شود. از گوشه ی سمت راست صفحه روی آیکون مربع شکل ضربه بزنید.

لیستی از برنامه هایی که از PowerPoint پشتیبانی می کنند نمایش داده خواهد شد. یکی از آنها را انتخاب کنید و روی دکمه ی  “Open in SlideShark.” ضربه بزنید.

5be682df27571 نحوه ی آپلود فایل های powerpoint در slideshark با استفاده 2 irnab ir نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل

آپلود

  1. فایل را در SlideShark آپلود کنید. اکنون SlideShark راه اندازی می شود و یک پیام را مشاهده می کنید که به شما اطلاع می دهد که فایل در SlideShark باز خواهد شد. روی دکمه ی “Upload” ضربه بزنید تا فایل در حساب شما آپلود شود.

 

منبع : نحوه ی آپلود فایل های PowerPoint در SlideShark با استفاده از ایمیل


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *