معرفی باغ نور اصفهان
چـقـدر مفـید بـود ؟

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان در این آیین با بیان اینکه پروژه بازگشایی ساختمان اداری و سالن آمفی تئاتر روباز باغ نور گامی در جهت افزایش نشاط اجتماعی است، گفت: همزمان با بازگشایی باغ نور ویژه برنامه «شهر یادت نره» به مدت چهارشب در این مجموعه برای شهروندان اجرا خواهد شد.

احمد رضایی ابراز امیدواری کرد: شهرداری منطقه پنج اصفهان بتواند برای شهروندان فضایی در مسیر امید ایجاد کند که افزایش نشاط اجتماعی را به همراه داشته باشد.

معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان در ادامه آئین بازگشایی باغ نور اصفهان اظهار کرد: شهرداری اصفهان تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت‌های مردمی و گروه‌های مختلف هنری، سمن‌ها و نهادهای مدنی و بخش‌های مختلف جامعه، بتواند رویدادهای مختلفی را در مجموعه باغ نور تعریف کند، در ایام محرم و صفر نیز برنامه‌های متناسب با این ایام در مجموعه باغ نور برگزار خواهد شد.

مرتضی رشیدی تصریح کرد: باغ نور مکانی شناخته شده برای شهروندان است که به خاطر مستهلک شدن کارکرد خود را از دست داده بود.

مجموعه باغ نور اصفهان در زمینی به مساحت دو هزار و ۱۰۰ مترمربع واقع شده است که یک هزار و ۹۵۰ مترمربع آن فضای روباز و صحنه نمایش و ۱۵۰ مترمربع آن به فضای اداری اختصاص دارد؛ پروژه بازسازی باغ نور خردادماه سال جاری با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال آغاز شد و اکنون بعد از گذشت حدود دو ماه زودتر از برنامه زمان‌بندی شده بهره‌برداری شده و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

moarefy baghnoresfahan irnab ir معرفی باغ نور اصفهان

معرفی باغ نور اصفهان


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *