بررسی حافظه ی RAM اندروید با استفاده از Simple System Monitor
چـقـدر مفـید بـود ؟

 

 

بررسی حافظه ی RAM اندروید با استفاده از Simple System Monitor

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه RAM و ظرفیت حافظه ی دستگاه اندروید را بررسی کنید. از آنجایی که دیگر نمی توانید RAM را از قسمت “Memory” برنامه ی Settings مشاهده کنید, می توانید این کار را از منوی پنهان Developer Options انجام دهید. هم چنین می توانید از یک برنامه ی رایگان به نام “Simple System Monitor” استفاده کنید و حافظه ی RAM دستگاه را بررسی کنید. برای این کار افرادی که Samsung Galaxy دارند, می توانند از برنامه ی Device Maintenance استفاده کنند.

 

 

مراحل :

بررسی حافظه ی ram اندروید با استفاده از simple system m irnab ir بررسی حافظه ی RAM اندروید با استفاده از Simple System Monitor

نصب Simple System Monitor

۱٫ Simple System Monitor را نصب کنید. این برنامه به شما امکان مشاهده ی RAM و چندین مورد دیگر را می دهد :

Play Store را باز کنید.

روی نوار جستجو ضربه بزنید.

در نوار جستجو عبارت simple system monitor را تایپ کنید.

از منوی نتایج روی گزینه ی Simple System Monitor ضربه بزنید.

روی گزینه ی INSTALL ضربه بزنید, سپس هنگامی که از شما خواسته شد روی گزینه ی AGREE ضربه بزنید.

۲٫ Simple System Monitor را باز کنید. در Google Play Store روی گزینه ی OPEN ضربه بزنید, یا از صفحه ی اصلی روی آیکون آبی و سفید برنامه ی Simple System Monitor ضربه بزنید.

 

  1. هنگامی که از شما خواسته شد روی گزینه ی OK ضربه بزنید. با این کار به صفحه ی اصلی Simple System Monitor منتقل خواهید شد.
5bc3033a4ab23 بررسی حافظه ی ram اندروید با استفاده از simple system m irnab ir بررسی حافظه ی RAM اندروید با استفاده از Simple System Monitor

گزینه RAM

۴٫ روی زبانه ی RAM ضربه بزنید. این زبانه در بالای صفحه قرار دارد. بسته به اندازه ی صفحه ی دستگاه, باید صفحه را به سمت چپ بکشید تا بتوانید گزینه ی RAM را مشاهده کنید.

5bc303409e7c3 بررسی حافظه ی ram اندروید با استفاده از simple system m irnab ir بررسی حافظه ی RAM اندروید با استفاده از Simple System Monitor

بررسی حافظه

  1. حافظه ی RAM استفاده شده و در دسترس را بررسی کنید. می توانید حافظه ی RAM استفاده شده را در گوشه ی سمت چپ صفحه مشاهده کنید. حافظه ی RAM در دسترس دستگاه در گوشه ی سمت راست صفحه قرار دارد.

 

 

منبع : بررسی حافظه ی RAM اندروید با استفاده از Simple System Monitor


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *