نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver
چـقـدر مفـید بـود ؟

 

نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver

 

درایور های کامپیوتر شما مانند فایل های شخصیتان مهم هستند. اگر می خواهید از درایور های کامپیوتر خود پشتیبان بگیرید, باید این کار را به صورت دستی انجام دهید. از آنجایی که این کار کمی زمان گیر است اکثر کاربران کامپیوتر از نرم افزاری برای انجام این کار کمک می گیرند. Double Driver یکی از برنامه های محبوب و رایگان است که به شما امکان پشتیبان گیری سریع از درایور ها را می دهد.

 

مراحل :

نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق double driver irnab ir نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver

نصب Double Driver

  1. کار را با دانلود و نصب برنامه ی Double Driver آغاز کنید. برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید.

Download Mirror را انتخاب کنید.

یک پنجره ی جدید برای شما نمایش داده می شود. برای دانلود برنامه روی دکمه ی Save کلیک کنید.

هنگامی که دانلود کامل شد, فایل WinZip را باز کنید.

در فایل zip، یک پوشه به نام  “Double Driver.” وجود دارد. روی آن دوبار کلیک کنید سپس روی “dd.exe.” دوبار کلیک کنید. با این کار برنامه ی Double Driver برای شما باز خواهد شد.

5bc1a6466d8e4 نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق double driver irnab ir نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver

دکمه ی Backup

  1. روی دکمه ی Backup کلیک کنید. با این کار صفحه ی جدیدی برای شما باز می شود که در آن درایور هایی که از آنها پشتیبان گرفته اید, نمایش داده می شوند.

اگر برای بار اول است که این برنامه را اجرا می کنید, در این قسمت درایوری را مشاهده نخواهید کرد.

5bc1a64c25940 نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق double driver irnab ir نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver

گزینه Scan Current Systems

۳٫ درایور های کامپیوتر را اسکن کنید. روی دکمه “Scan Current Systems” کلیک کنید. این دکمه تقریبا در پایین صفحه قرار دارد. اکنون می توانید نام, نسخه, تاریخ و … درایور ها را مشاهده کنید. برنامه درایور های در حال استفاده را نیز انتخاب خواهد کرد.

5bc1a65214c15 نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق double driver irnab ir نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver

انتخاب درایوها

۴٫ درایور هایی که می خواهید از آنها پشتیبان بگیرید را انتخاب کنید سپس روی گزینه ی “Backup Now” کلیک کنید.

اگر می خواهید از همه ی درایور ها پشتیبان بگیرید, از منوی “Backup” روی فلش کنار دکمه ی “Select”  کلیک کنید. می توانید گزینه های select all یا select none را انتخاب کنید. هم چنین می توانید گزینه ی  “Invert” را نیز انتخاب کنید.

5bc1a65973ea3 نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق double driver irnab ir نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver

انتخاب محل پشتیبان گیری

  1. انتخاب کنید که می خواهید فایل های شما در کجا پشتیبان گیری شوند. شما می توانید فایل ها را به عنوان یک فایل structured folder, zip یا executable ذخیره کنید. سپس دکمه ی OK را فشار دهید.

بسته به تعداد درایور هایی که می خواهید از آنها پشتیبان بگیرید, این مرحله ممکن است به طول بیانجامد.

منبع : نحوه ی پشتیبان گیری درایورها از طریق Double Driver


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *