چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟
چـقـدر مفـید بـود ؟

چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟

راه های زیادی برای اضافه کردن آگهی به وبلاگ شما وجود دارد. انتخاب روش مناسب این کار, بستگی به نوع تبلیغاتی که می خواهید در وبلاگ شما نمایش داده شود و برنامه ی تبلیغات آنلاینی که می خواهید وارد آن شوید دارد. برخی از محبوب ترین شرکت های انتشار تبلیغات برای وبلاگ ها Google AdSense و Yahoo Publisher هستند اما گزینه های در دسترس زیادی نیز وجود دارد. هنگامی که انتخاب کردید از کدام ناشر برای اضافه کردن آگهی به وبلاگ خود استفاده کنید, می توانید وارد وب سایت آنها شوید و برای نمایش تبلیغات در وبلاگ خود طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.

Google AdSense

وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟ irnab ir چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟

Google AdSense

  1. شما می توانید با استفاده از [Google [AdSense تبلیغات متنی در وبلاگ خود بگذارید. آگهی های متنی بعد از شناسایی محتوای شما و با توجه به ماهیت محتوا برای شما ارسال می شوند. شما نیازی نیست نگران نوع تبلیغات باشید زیرا Google این کار را برای شما انجام می دهد.

Yahoo Publisher

5b3c7c536635f وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟ irnab ir چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟

Yahoo Publisher

  1. اگر وبلاگ شما ترافیک بالایی دارد ( هر روز بازدید کننده ی زیادی دارد ) شما می توانید از Yahoo Publisher به جای Google AdSense استفاده کنید. Yahoo Publisher تنها تبلیغات متنی در وب سایت و وبلاگ را نمایش می دهد که ترافیک بالایی دارند اما درآمد آن معمولا از Google AdSense بیشتر است, بنابراین اگر می خواهید از Yahoo Publisher در وبلاگ خود آگهی قرار دهید, این کار می تواند برای شما سود داشته باشد.

شبکه های تبلیغاتی

5b3c7c5a33b76 وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟ irnab ir چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟

شبکه های تبلیغاتی

  1. انتخاب کنید که می خواهید چه تبلیغی از شبکه های تبلیغاتی در وب سایت شما نمایش داده شود. برای اینکه مورد توجه شبکه های اجتماعی قرار بگیرید باید وبلاگ شما ترافیک بالایی داشته باشد ( حداقل هزار بازدید کننده در هر روز), ما اگر شما واجد شرایط باشید، می توانید درآمد پایدارتری را از طریق شرکت های تبلیغاتی به دست آورید. شما باید ابتدا اطلاعات وبلاگ خود را ارائه کنید و تصمیم بگیرید که می خواهید چگونه تبلیغاتی در وبلاگ خود نمایش دهید. در اینجا چندین شبکه ی تبلیغاتی ذکر شده است که شما می توانید برای پیدا کردن تبلیغ مورد نظر خود در آنها جستجو کنید :

Blogads

BuzzMachine

Federated Media

TechCrunch

تبلیغات وابسته

5b3c7c61ae4b7 وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟ irnab ir چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟

تبلیغات وابسته

  1. اگر احساس می کنید که بازدید کنندگان وبلاگ شما علاقه مند به خرید محصولات از یک وب سایت دیگر هستند، از تبلیغات وابسته استفاده کنید. به عنوان مثال اگر وبلاگ شما در مورد کتاب است, می توانید وارد Amazon’s Associates Program شوید و هر زمان که کسی از طریق وبلاگ شما وارد این سایت شود و خرید انجام دهد, درصدی از خرید آن برای شما محاسبه می گردد. معمولا درصدی که برای وبلاگ شما منظور می شود ۱% است.

منبع : چگونه به وبلاگ خود تبلیغات اضافه کنیم؟


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *