داستان گنج یابی و کشف عتیقه ها
۴ امتیاز ۲۱ رای

داستان گنج یابی و کشف عتیقه ها

داستان های گنج یابی و کشف عتیقه ها داستان گنج یابی و کشف عتیقه ها

داستان های گنج یابی و کشف عتیقه ها

در مطلب زیر یک داستان واقعی از سرنوشت کسانی که قصد پیدا کردن غیرمجاز گنج را داشتند را شرح دادیم.

گنج یابی و کشف عتیقه ها,دفینه یابی,گنج یابی,پیدا کردن گنج,جویندگان گنج,آموزش گنج یابی,آموزش پیدا کردن طلا,آموزش پیدا کردن دفینه,آموزش باستان شناسی,نشانه های گنج,رمزیابی گنج,کتاب میراث ذرین,نشانه های مکان دفینه,نشانه های مکان گنج,علائم گنج,رمزگشایی دفینه,تحلیل نشانه های گنج,راه رسیدن به گنج,راه رسیدن به طلا,نقشه گنج,دفینه یابی,گنج یابی,گنج یابی و کشف عتیقه,زیرخاکی,آموزش گنج یابی,آموزش دفینه یابی,گنج های ایران,ساروج

گنج هر کشور میراثی از گذشتگان آن کشور است و متعلق به تمامی مردمان آن سرزمین و ایران هم سرزمین گنج های گمشده ای است که میراث ذرین و پرافتخار گذشتگان است.

چندین سال پیش هفت مرد که رویای پولدارشدن را در سر داشتند، تصمیم گرفتند تا در یکی از محله های میدان محمدیه که خیلی ها گفته بودند در آنجا گنج وجود دارد، شروع به گنج یابی و کشف عتیقه ها کردند.

آن ها برای دفینه یابی یک باند را با نقشه های بسیار دقیق برنامه ریزی کردند.

هشت مرد خوب می دانستند كه در حوالی میدان محمدیه در گذشته كاروانسرایی وجود داشت كه در زیرزمین آن گنجی افسانه ای وجود دارد.

آنها تصمیم گرفتند با استفاده از وسایل گنج یابی و کشف عتیقه های بسیار مدرن كار حفاری زیرزمینی از داخل بنگاه مسیح كه نزدیكترین مسیر تا گنج بود آغاز شود.

آنها ابتدا یك دستگاه گنج یاب مدرن را خریداری كردند و حفاری آغاز شد.

در شب با خلوت شدن محوطه بنگاه تلاش اعضا باند آغاز می شد. تعدادی مشغول به کار بودند و تعدادی هم کشیک می دادند.

دو ماه از شروع حفاری گذشته بود و تونل چند صد متری حفر شده بود شرایط كار در فضای شبانه بنگاه نامساعد شد و اعضای باند تصور كردند كه با ادامه حفاری از آن نقطه به طور قطع راز آنان فاش شده و پلیس پی به حفاری غیرمجاز آنان خواهد برد، به همین دلیل بار دیگر برنامه جدیدی را طراحی كردند و سرانجام تصمیم گرفته شد كه با خرید خانه در مسیری نزدیك به محل گنج و تونل حفاری شده از راهی دیگر حفاری را ادامه دهند.

بعد از چند روز این تصمیم گیری منزلی در پشت بنگاه در فاصله دو كیلومتری با میدان محمدیه به خریداری شد و این بار حفاری از دو طرف یعنی از داخل بنگاه و هم از داخل خانه خریداری شده تا رسیدن به مقصد احتمالی گنج ادامه یافت تا بدین ترتیب با سرعت عمل بیشتری كار تونل پایان یابد.

داستان گنج یابی و کشف عتیقه ها و دفینه یابی

ساكنان كوچه نوری در حوالی میدان محمدیه به رفت و آمدهای كامیون ها به داخل محله كوچك با كوچه های باریك در زمان تاریكی هوا مشکوک شدند و متوجه شدند كه در مدت زمانی كوتاه دو كامیون خاك از داخل خانه كوچك قدیمی خارج شده و چون اهالی ساخت و سازی را در آن مكان مشاهده نكرده بودند به حفاری زمین مشكوك شده و بدین ترتیب ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ را در جریان این حوادث غیر عادی در آن محله قراردادند.

پلیس ها بعد از اطلاع رسانی با تحت نظر قرار دادن خانه مورد نظر متوجه خاكبرداری و حفاری در آن منزل شدند.

در همین حال اختلافاتی بین كارگران حفار با سردسته های باند رخ داد كه باعث شد كارگران به كلانتری مراجعه كرده و ماجرای حفاری اعضای باند را به پلیس اطلاع دهند.

با دادن گزارش به كلانتری و تحقیقاتی كه بر روی شكایت اولیه صورت گرفته بود كارآگاهان پلیس مطمئن شدند كه با حفاران غیرقانونی كه انگیزه آنها مبهم بود روبرو شده اند و به این ترتیب با دستور مقام قضایی دستور بازداشت و بازجویی از آنان صادر شد.

داستان جویندگان گنج

حالا كارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند. منزل مورد نظر تحت محاصره كامل قرار گرفت و ماموران دو متهم پرونده به نامهای علی و حسین كه منزل فوق را چندین میلیون بالاتر از قیمت واقعی آن و تنها به دلیل نزدیك بودن به نقطه گنج خریداری كرده بودند در حال حفاری غیرمجاز دستگیر كردند. در بازجویی از داخل منزل متهمان چند قبضه سلاح نیز كشف و ضبط شد. دو متهم دیگر این پرونده به نامهای وحید و مهدی نیز شبانه در مكانی دیگر بازداشت شدند. در بازرسی از منزل این متهمان یك قطعه آبشخور سفالی و یك تكه لوله سفالی آبرسانی مربوط به دوران قاجاریه كشف شد.

با دستگیری سه متهم دیگر این پرونده در عملیات های جداگانه، جویندگان گنج در مراحل بازجویی عنوان كردند كه فاصله اندكی تا گنج داشتند و اگر دستگیر نشده بودند به طور قطع به هدفی كه ماهها در آرزوی آن بودند می رسیدند.

—————

آموزش گنج یابی و پیدا کردن دفینه ها


پیشنهاد می شود مقاله روبرو را بخوانید: » آموزش جامع گنج یابی «


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *